Informacje o współpracy


Witamy w platformie sprzedażowej Partner XXI Sp. z o.o.!

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy.


W sprawach zawiązanych z działaniami marketingowymi prosimy o kontakt:

e-mail: marketing@partner21.pl


Kontakt handlowy:

Uczestnicy Sieci Partner XXI Sp. z o.o.

Artim Sp. z o.o.

ul. Oleska 121

45-231 Opole

e:mail: info@artim.com.pl

P.H. „ Paxer ” Sp. J.

ul. Towarowa 11

10-416 Olsztyn

e-mail: paxer@paxer.pl

P.H.U. Bawi S.A.

ul. Składowa 10 – wjazd od ul.Hurtowej

15-399 Białystok

e:mail: bawi@partner21.pl

Partner XXI Kleks Sp. J.

ul. Szosa Lubicka 22

87-100 Toruń

e-mail: kleks@partner21.pl

P.H.U. Beskid Plus

ul. Towarowa 3

43-400 Cieszyn

e:mail: biuro@beskidplus.com.pl

Partner XXI Sp z o.o.

Oddział Warszawa

ul. Chrościckiego 93/105

02-414 Warszawa

e-mail: o_warszawa@partner21.pl

Biuro Market Sp. J.

ul. Zagórska 118

25-346 Kielce

e-mail: bm@biuro-market.pl

Partner XXI - PIK Sp. z o.o.

ul. Fordońska 246

85-766 Bydgoszcz

e-mail: pik@partner21.pl

RODAN Sp. z o.o.

ul. Górecka 17
60-201 Poznań

e-mail:  rodan@partner21.pl

Partner IKA-90 Sp.J.

ul. Kamieńska 23

72-300 Gryfice

e-mail: ika@partner21.pl

Celta Sp. J.

ul. Krakowska 29d

50-424 Wrocław

e-mail:celta@partner21.pl

Partner Premium Sp. J.

ul. Graniczna 46

09-407 Płock

e-mail: premium@partner21.pl

Famex Jastrzębscy Sp. J.

ul. Żeromskiego 104

26-600 Radom

e-mail: famex@partner21.pl

ProOffice.net

ul. Wadowicka 8a

30-415 Kraków

e-mail:biuro@prooffice.net.pl

Gross Wazia Sp.J.

ul. Karola 3

93-239 Łódź

e-mail:gross@partner21.pl

Partner XXI - Respol Sp. z o.o.

ul. L. Heyki 27c

70-631 Szczecin

e-mail:respol@partner21.pl

Hurt Papier Ryszard Cebula  Sp. J.

ul. Podkarpacka 57b

35-082 Rzeszów

e-mail: h_papier@partner21.pl

new_products